ADRESİMİZ
Molla Gürani Mah. Şht. Pilot Mahmut Nedim Sok. No: 3 D:2-3 Fatih - Aksaray - İSTANBUL
Tel   : +90 505 267 14 64
Faks: +90 212 543 38 06
bilgi@usk.com.tr
 
 
 
 
 
USK Danışmanlık
site haritası yasal uyarı
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ USK'DAN HABERLER İK İLETİŞİM
YASAL UYARI

 

USK DANIŞMANLIK World Wide Web sayfalarına (bundan sonra "WWW" olarak anılacaktır) erişmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş oluyorsunuz. Aşağıdaki koşulları kabul etmediğiniz takdirde, web sitesini kullanmanıza izin verilmeyeceğine dikkatinizi çekeriz.

USK DANIŞMANLIK; bilgisayarınızda, WAP destekli telefonunuzla, bir avuçiçi bilgisayarla ya da bir başka erişim şekli ile USK DANIŞMANLIK WWW sayfalarına gözatmanıza veya bu sayfalardan yapılan alıntıların kopyalarını, yalnızca kişisel kullanım amacıyla, (ve USK DANIŞMANLIK'ın yazılı izni olmaksızın, yeniden dağıtmak amacı taşımamak kaydıyla) basmanıza muvafakat eder. WWW sayfalarımızdaki her belge, bahsi geçen sayfa içinde belirtilen bazı ek koşullara tabi olabilir. Bu site ve içeriği, şahsa özel ve ticari olmayan kullanıma açıktır. Basın bültenleri ve kamuya açıklanabilir olarak sınıflandırılmış diğer belgeler, bilgi kaynağına atıf yapılmak kaydıyla kamu ile yapılan iletişimlerde kullanılabilir. Bu site ve içeriğinin amacı, size kolaylık sağlamaktır. USK DANIŞMANLIK WWW sayfalarının içeriği "olduğu gibi" ve "kullanılabildiği gibi" sunulmaktadır. USK DANIŞMANLIK, kendi Web sayfalarının kesintisiz olarak yayınlanacağını veya hatasız olacağını garanti etmez. USK DANIŞMANLIK, herhangi bir zamanda, sayfaları yeniden düzenleme ve erişilebilirliği durdurma hakkını saklı tutar.

ZAPTA VEYA TAKLİTLERE KARŞI GARANTİLER YA DA, TİCARİ OLARAK SATILABİLME ÖZELLİKLERİNE SAHİP OLMA VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ ZIMNÎ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE, ANCAK BUNLARLA KISITLI KALMAMAK ŞARTIYLA, İŞBU SAYFALARIN KULLANILABİLİRLİĞİ, DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VEYA İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK, AÇIK VEYA ZIMNÎ HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR.

USK DANIŞMANLIK, DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZÎ VEYA ÖZEL OLARAK BU HİZMETİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN, YA DA BUNLARIN SONUCUNDAN KAYNAKLANAN HASARLARDAN, KAR KAYIPLARINDAN VEYA İŞ KESİNTİLERİNDEN (SÖZ KONUSU HASARLARIN MEYDANA GELME OLASILIĞINDAN USK DANIŞMANLIK ÖNCEDEN HABERDAR EDİLMİŞ OLSA DAHİ) SORUMLU TUTULAMAZ. BAZI YARGI DAİRELERİ, BELİRLİ GARANTİLERİN VEYA SORUMLULUK SINIRLAMALARININ İSTİSNASINA İZİN VERMEDİĞİNDEN, YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR VEYA İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BÖYLE BİR DURUMDA USK DANIŞMANLIK'IN SORUMLULUĞU, YASANIN İZİN VERDİĞİ EN DAR KAPSAM İLE SINIRLI OLACAKTIR.

Erişiminizi kolaylaştırmak amacıyla, USK DANIŞMANLIK; USK DANIŞMANLIK WWW sitesine, üçüncü şahısların işlettiği ya da sahip olduğu Internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu tür bir üçüncü şahıs sitesine bağlanarak, söz konusu siteyi kullanmadan önce, ilgili sitenin kullanım kurallarını inceleyecek ve kabul etmelisiniz. Ayrıca, USK DANIŞMANLIK'ın bu tür bir sitenin içeriğini herhangi bir şekilde kontrol etme yetkisine sahip olmadığını ve bu tür üçüncü şahıs sitelerinde oluşturulan veya yayımlanan herhangi bir yayından dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğini de bu şekilde kabul etmiş oluyorsunuz. Buna ek olarak, sayfalarımıza USK DANIŞMANLIK dışında bir site bağlantısının yerleştirilmesi, USK DANIŞMANLIK'ın ilgili siteyi veya söz konusu sitede sunulmakta olan ürün veya hizmetleri onayladığı anlamına gelmez. Sunucularımızdan (Server) herhangi birine, örneğin elektronik posta ile veya USK DANIŞMANLIK WWW sayfaları aracılığıyla gönderimde bulunmakla;

. (a) gönderi içeriğinin yasal olmayan veya yayıma uygun olmayan herhangi bir öğe içermediğini;

. (b) gönderimde bulunmadan önce, virüs veya benzeri zararlı ya da yıkıcı özellikleri belirlemek ve temizlemek için gereken makul çabayı göstereceğinizi;

. (c) gönderinin sahibi olduğunuzu veya söz konusu gönderiyi USK DANIŞMANLIK'a göndermeye sınırsız surette hakkınız olduğunuzu, ve USK DANIŞMANLIK'ın söz konusu gönderiyi ücretsiz yayımlayabileceğini ve/veya söz konusu gönderiyi ya da içinde tanımlanan kavramlardan herhangi birisini, herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmeksizin ürünlerimizde kullanabileceğini;

. (d) gönderileriniz ile ilgili olarak bize karşı yasal herhangi bir girişimde bulunmayacağınızı ve gönderileriniz ile ilgili olarak üçüncü şahıslar tarafından bize karşı herhangi bir yasal girişimde bulunulması halinde bizi tazmin edeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz.

USK DANIŞMANLIK; kendi sitesine kullanıcılar tarafından gönderilen mesajların içeriğini incelemez ve inceleyemez ve söz konusu içeriklerden dolayı sorumluluk kabul etmez. USK DANIŞMANLIK, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda, kullanıcılar tarafından gönderilenlerin içeriğini silebilir. Burada sözü edilen diğer ürün ve şirket adları, [ait oldukları kişi veya kuruluşların] ticari markaları veya ticari adları olabilir. Bu siteye erişiyor olmanız, USK DANIŞMANLIK'ın veya sitede görüntülenen herhangi bir markanın maliki olan üçüncü şahsın önceden yazılı iznini almaksızın söz konusu markayı kullanma lisansının veya hakkının zımnen, zımnî icazet ile veya diğer şekillerde size tanınması olarak yorumlanmamalıdır.

 
   
 
 
 


 
 
DUYURULAR
 
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU ÖZEL VE VAKIF HASTANELERİNİN PUANLAMA LİSTESİNİN İLK DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
   
SGK Özel Sağlık Hizmeti Sunucularından Sağlık Hizmeti Satın Alma Sözleşmesi'nin değerlendirilmesi
   
Günübirlik tedavi ve tanıya dayalı işleme dahil olmayan ilaçların temini
   
Reçete Dağıtım Sisteminde Önemli Gelişme
   
SUT 2008 - Son değişiklikleriyle
   
SGK- Özel Sağlık Kurumları Sözleşmesi Güncel Hali
   
SGK- Eczaneler protokolü
   
USK Danışmanlık www.usk.com.tr
   
   
tüm duyurular